Guilan Pain Clinic

Guilan Pain Clinic

عدم کنترل درد به فرد و جامعه آسیب می رساند .

دبیر علمی چهارمین کنگره  بین المللی و ششمین کنگره داخلی انجمن  رژیونال آنستزی و درد ایران با بیان اینکه امروزه درد یک مسئله فردی نبوده  و ابعاد اجتماعی بسیاری دارد که  عدم کنترل  آن به فرد و جامعه  آسیب می رساند گفت :سالانه میلیون ها تومان زیان اقتصادی بابت عدم کنترل درد به جامعه  وارد شده  و علاوه بر آسیب های فردی ،بر مسائل اجتماعی نیز تاثیر  می گذارد .

دکتر بهرام نادری نبی  در گفت و گو با  خبر نگار اخبار پزشکی  با اشاره به اینکه غیبت های محل کار و افزایش  میزان اضطراب ها  و حتی  خودکشی ها  از جمله اسیب های عدم کنترل  درد هستند ،یاداور شد ؛ در جامعه میلیون ها نفر در دوره ای از زندگی مبتلا به دردهایی میشوند  که اگردرمان مناسب نداشته باشند ، همزمان با افزایش درد مزمن تحمیل  بار منفی اجتماعی می شود .  

Posted On: Writer:
روابط عمومی

PRP

برای انجام پی آر پی چه مقدار خون از بیمار گرفته میشود و نهایتا چه حجمی از پی آ پی به دست می آید .؟

طبق استانداردهای جهانی و قابل قبول مقدار خون اخذ شده از بیمار بین 40 تا 60 سی سی است .سپس  طی  فرایند علمی آماده سازی بین 4 تا 6 برابر ،پلاکت خون فرد تغلیظ و آماده  مصرف می گردد .

 آیا مقدار خون گرفته شده در تهیه پی آرپی موجب کم خونی می گردد ؟

خیر تنها حدود  40 تا 60 سی سی برای تهیه  پی آر پی مورد نیاز است که این مقدار  سبب بروز کم خونی نمی گردد .

 

Posted On: Writer:
روابط عمومی

کاربرد ازون در درمان بیماریها

ازون به عنوان یکی از گازهای بسیار مهم در اتمسفر  شناخته می شود . وجود لایه ازون در اتمسفر سبب محافظت از موجودات زنده در مقابل اشعه ماورا بنفش و اثرات مخرب آن می شود . بنابراین  زندگی ارگانیسم های روی زمین را حفظ کرده و اشعه ماورا قرمز را که از زمین میرسد  جذب می نماید و مانع از سرد شدن آن می گردد .

ازون به عنوان یک اکسیدان قوی میل ترکیبی بالایی با تمام ترکیبات آلی و غیرآلی را دارد . بنابراین قادر خواهد بود اثرات متفاوتی را در بدن ایجاد کند . ازون در اواخر قرن هجدهم  کشف گردید و بعد ها به علت بوی بخصوصی که در غلظت های بالا ایجاد می شود آن را به نام ازون یا گاز بودار نامیدند .این واژه از کلمه یونانی OZONEگرفته شده است .

 

Posted On: Writer:
روابط عمومی

به وب سایت کلینیک درد گیلان خوش آمدید !

کلینیک فوق تخصصی "درد گیلان" افتخار دارد؛ برای اولین بار در گیلان، با همکاری اساتید مجرب ( پزشکان فوق تخصص و متخصص)، آخرین ، بهترین و کم عارضه ترین تکنیک های درمان درد دنیا را ( روش های غیر تهاجمی، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی کامل) ، در کوتاه ترین زمان ممکن،  ارائه نماید.

اولین کلینیک چند تخصصی کنترل درد در گیلان با همکاری پزشکان فوق تخصص ، متخصص و اساتید دانشگاه علوم پزشکی گیلان. مطالب و اطلاعات این وب سایت به منظور افزایش آگاهی شما، برای کنترل درد های مزمن شایع به خصوص؛ کمر درد ، سر درد ، دردهای سرطانی پیچیده در کلینیک چند تخصصی درد گیلان با استفاده از شیوه های درمانی طب نوین مداخله ای IPM)Interventional pain management) می باشد. شاید کمتر کسی باشد که در طول زندگی خود، درد را تجربه نکرده باشد... درد، احساس ناخوشایندی است که به دلایل و عوامل مختلف محیطی و فیزیولوژیکی می تواند، ایجاد شود. این احساس ناخوشایند در بعضی از موارد زنگ خطر و هشداری از ایجاد یک اختلال و یا آسیب محیطی مثل؛ فرو رفتن سوزن در دست است و در بسیاری از موارد (مانند بروز درد هایی مثل سردرد ، کمر درد ، میگرن) تنها موجب آزار و اذیت انسان می شود.

Posted On: Writer:
روابط عمومی